Labioplastika (ženy)

Labioplastika koriguje velikost a tvar stydkých pysků.
Cena: 20000 Kč
Popis

Stydké pysky – labia – jako součást ženského pohlavního orgánu ohraničují vchod poševní, ústí močové trubice a poštěváček – klitoris. Velké stydké pysky jsou vně a jsou tvořeny kožní řasou, vnitřně jsou malé stydké pysky tvořené kožně slizniční řasou na přechodu do pochvy.
Při labioplastice na GIA clinic se provádí šetrné zmenšení malých stydkých pysků tak, aby neprominovaly nad úroveň velkých stydkých pysků a aby byly symetrické. Do oblasti klitorisu obvykle nezasahujeme, aby se nenarušila jeho poměrně velká citlivost. Pokud sliznice stydkých pysků příliš klitoris překrývá, může se provést i jeho mírné obnažení, aby byla citlivost klitorisu ženou více vnímána.
Plastická operace stydkých pysků se na GIA clinic provádí v lokální anestezii na operačním stole v gynekologické poloze. Aby ženský genitál měl maximálně mladistvý vzhled, můžeme v rámci zákroku ještě doplnit vnější stydké pysky vlastním tukem – šetrný lipotransfer nebo provést aplikaci kyseliny hyaluronové (v zahraničí je o tento zákrok veliký zájem).


TOP