fot

Laser FOTONA SP DYNAMIS PRO je v současné době nejúčinnější a nejmodernější laserová technologie. Díky svému všestrannému využití v estetické a dermatologické medicíně, chirurgii, gynekologii apod. a vysoce výkonnému a minimálně invaznímu ošetření vyniká mezi jinými používanými lasery na trhu.

Všestranné využití laseru FOTONA SP DYNAMIS PRO u nás na GIA clinic s.r.o.

 • Tvarování těla
 • Odstranění chrápání a zkvalitnění spánku
 • Léčba aktivního akné a jizev po akné
 • 4D laserové omlazení a lifting
 • Onychomykóza
 • Trvalá redukce ochlupení, depilace
 • Pigmentové a vaskulární léze
 • Léčba jizev a hlubokých vrásek
 • Odstranění znamének
 • Omlazení pokožky
 • Inkontinence
 • Zpevnění vaginálního kanálu
 • Endovaskulární léčba (EVLA)

 

Laserové zákroky, prováděné na naší klinice:

Rychlá a minimálně invazivní metoda pro odstranění velkých křečových žil dolních končetin metodou, jež na rozdíl od klasické chirurgie nezanechává jizvy a umožňuje odejít z kliniky do dvou hodin po zákroku. Celé ošetření navíc probíhá pouze v lokální anestézii.

Více informací o zákroku

GIA clinic je první pracoviště v České republice, které začalo používat tuto metodu laserového ošetření pro redukci tuku a vypínání kůže všech oblastí těla. Tímto dvojím účinkem dosahuje metoda požadovaného tvarování zvoleného místa, které zachovává svůj nový tvar dlouhodobě.

„Více informací o zákroku“

Touha všech z nás, zůstat věčně mladý, vytvořila obrovský tlak na trh pro léčbu proti stárnutí. Posledním vývojem laserové medicíny tak vznikl laser Fotona, který je využíváme i my – GIA clinic. Aplikace laseru má jedinečné výsledky v oblasti omlazení a pozitivního působení na pokožku.

Více informací o zákroku

NightLase® je neinvazivní laserová léčba pro pacienty, která zvyšuje kvalitu jejich spánku. Terapie NightLase® redukuje účinky spánkové apnoe a snižuje hlasitost chrápání díky laserovému ošetření, které vede ke kontrakci kolagenu v tkáni ústní sliznice.

Více informací o zákroku

GIA clinic využívá laser Fotona - jedná o zcela jedinečnou nadčasovou neinvazivní metodu a zároveň hit estetické medicíny, při níž ošetření pleti probíhá jak z vnější, tak i z vnitřní části a to za pomoci nejmodernější laserové technologie a s velmi výrazným liftingovým efektem.

Více informací o zákroku

K léčbě onychomikózy naše GIA clinic používá laser Fotona, jež představuje revoluční metodu. Jedná se o jednoduchý a účinný postup, který využívá výkonu laserového světla. Laser nehet a kožní tkáň rovnoměrně zahřívá do hloubky, čímž účinně oslabuje a zabíjí parazitické houby. j

Více informací o zákroku

Léčba laserem se dnes stala již rutinním postupem pro odstranění mnoha typů vaskulárních lézí, včetně hemangiomů, vaskulárních malformací, teleangiektázie popřípadě angiomů. Vaskulární léze může postihovat značnou plochu kůže, jež trpí postižením cévního původu.

Více informací o zákroku

GIA clinic využívá nejmodernější laser na trhu - Laser FOTONA, který nabízí jemný a efektivní postup léčby akné a korekce problematických jizev po akné. Přesně řízené paprsky laseru u aktivního akné zajistí redukci zánětlivého procesu a při léčbě jizev remodelaci zjizvené kůže.

Více informací o zákroku

K odstranění chloupků – epilaci používá naše GIA clinic vysokovýkonný lékařský laser Fotona, který proniká nejhlouběji ze všech dosavadních laserů používaných v kosmetice, čímž zajišťuje odstranění chloupků téměř bezbolestně a to i u tmavších fototypů, případně opálené pokožky.

Více informací o zákroku


TOP