Léčba aktivního akné a jizev po akné

GIA clinic využívá nejmodernější laser na trhu - Laser FOTONA, který nabízí jemný a efektivní postup léčby akné a korekce problematických jizev po akné. Přesně řízené paprsky laseru FOTONA u aktivního akné zajistí redukci zánětlivého procesu a při léčbě jizev remodelaci zjizvené kůže. Tato laserová metoda je rychlá, bezpečná a jednoduchá. Jedná se o léčbu s rychlými výsledky a bez vedlejších účinků.
Cena: 1000 Kč
Popis

Laser Fotona nabízí léčebný proces, který poskytuje skutečně komplexní řešení problému s akné. Přesně řízené laserové světlo bezpečně proniká do pokožky, aby se účinně zaměřilo na hyperaktivní mazové žlázy a snížilo se tak riziko vzniku nového zánětu, ze kterého následně vzniká samotné akné.
U aktivního akné fotonová laserová léčba snižuje zánět akné za pomocí velmi výkonného laseru, který bezpečně proniká kůží do určité optimální hloubky, kde tepelně a ničí dané hyperaktivní mazové žlázy.
Navíc laserové ošetření laserem Fotona urychluje proces hojení a stimuluje zlepšení kvality kožního kolagenu, což je důležitý krok při dlouhodobé léčbě akné.

Při léčbě problematických jizev po akné představuje laser ideální metodu léčby jizev. Laser bezpečně a efektivně zajišťuje minimální hloubku průniku potřebnou pro lehký povrch obličeje s akné a zjizvenou pokožkou, což přispívá ke zlepšení struktury a tónu pleti. Na rozdíl od chemického peelingu a chirurgického zbroušení pokožky je u této metody hloubka průniku přesně kontrolována. Laser jemně odpaří mikronové vrstvy jizev akné z povrchu a odhalí zdravou, nepoškozenou pokožku.

Rady pro pacienta

Pacient se musí předem objednat na čísle: 588 008 282 ke konzultaci s lékařem, který bude ošetření provádět. Na konzultaci se klient od ošetřujícího lékaře dozví veškeré potřebné informace. Tato konzultace je hrazená pacientem částkou 500,- Kč.

Pacient musí mít před samotným výkonem odstraněny veškeré tělové krémy, masti, make-up či jiné látky v místech, kde bude prováděn výkon (odlíčení či odstranění látek je samozřejmě možné i u nás na klinice). Na vyžádání nebo v případě ošetření větších ploch bude použita znecitlivující mast EMLA.
Po ošetření může být pleť mírně zarudlá v místech aplikace laseru FOTONA (případné zarudnutí pleti se do dvou dnů ztratí). Pacient není nijak omezen v běžných aktivitách a může se ihned po ošetření vrátit do práce.
Doporučené je po ošetření chránit pleť krémem s vysokým UVP. Následně je nutné se zcela vyhnout saunování a nenavštěvovat solárium. Další doporučení a informace budou předány lékařem následně po ošetření.

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 588 00 82 82,  776 008 004 nebo přes poptávkový formulář zde.


TOP