Laserové tvarování těla a vypínání kůže

GIA clinic je první pracoviště v České republice, které začalo používat tuto světově ověřenou metodu laserového ošetření pro redukci tuku a vypínání kůže všech oblastí těla. Tímto dvojím účinkem dosahuje metoda požadovaného tvarování zvoleného místa, které zachovává svůj nový tvar dlouhodobě.
Cena: 8000 Kč
Popis

Jak muži a ženy stárnou, pokožka postupně ztrácí elasticitu a mohou se vyvinout nevyžádané tukové záhyby, které způsobí, že tělo ztratí svůj hladký, štíhlý a pružný tvar. Změny ve stravě a cvičení mohou sice pomoci kontrolovat váhu, ale mnoho lidí zjistí, že může být obtížné vypnout uvolněnou kůži bez pomoci lékaře. V minulosti byly liposukce a lifting kůže jediným způsobem, jak zredukovat tuk a vyřešit povolenou kůže na celém těle. V posledních letech však technologický pokrok vedl k vývoji nechirurgických možností vypínání kůže, jakou je právě procedura TightSculpting ™ společnosti Fotona. TightSculpting ™ je nejnovější neinvazivní procedura pro konturování těla, která využívá energii laseru k současnému zredukování tukové tkáně a vypnutí kůže.

Přínosy metody TightSculpting™

Společnost Fotona, jeden z předních světových výrobců lékařských a estetických laserů, vyvinula technologii TightSculpting ™ pro nechirurgické konturování těla. Tento revoluční laserový systém je schopen vypnout kůži a odstranit nežádoucí tuk. Dvoustupňová ošetření metodou TightSculpting ™ přináší následující výhody:

  • Vyhlazení a vypnutí kůže
  • Zredukování tuku
  • Potlačení celulitidy
  • Zvýšení pružnosti pokožky


Lze provádět téměř kdekoli na těle a nejčastěji se používá k ošetření břišní oblasti, boků, paží, hýždí, stehen a zad.
Procedura je rychlou, bezpečnou a účinnou neinvazivní alternativou laserové lipolýzy, bez zbytečných časových prodlev pro pacienta.

Jak TightSculpting™ funguje

Nechirurgické, neinvazivní ošetření TightSculpting ™ využívá dvě různé vlnové délky laserové energie pro efektivní konturování těch oblastí těla, které se vyznačují uvolněnou pokožkou nebo přebytečným tukem. Ošetření probíhá ve dvou fázích, z nichž první provádí hloubkové utahování pojivových tkání a redukci tuku pomocí dlouhých laserových impulzů Nd: YAG. Nd: YAG laserová energie ohřívá vrstvu hluboké tkáně a tuku, aby současně stimulovala metabolismus tukových buněk a zúžení kolagenových vláken. Druhá fáze léčby se zaměřuje na vypínání povrchové vrstvy kůže krátkými pulzy energie Er: YAG. Teplo z laseru dokáže jak zužovat kolagenová vlákna, tak stimulovat tvorbu nového kolagenu ve škáře. Druhá fáze pak účinně vypíná kůži, zvyšuje elasticitu a poskytuje pleti celkově mladší vzhled.

Výsledky metody TightSculpting™

Klinická studie publikovaná v časopise Journal of the Laser and Health Academy uvádí, že:
Účinky metody TightSculpting ™ jsou okamžité a dlouhodobé.
Zmenšení obvodu pasu o 7 až 8 centimetrů může být dosaženo po odpovídajícím počtu ošetření.
K dosažení optimálních estetických výsledků se doporučuje až osm opakovaných ošetření v rozmezí vždy nejméně 10 dnů od sebe.
Ošetření metodou TightSculpting ™ je vysoce individualizovaný proces, který je jedinečně přizpůsoben vašim specifickým potřebám a estetickým cílům. Pozoruhodné výsledky redukce tuku a vypínání kůže, které byly dosaženy pomocí metody TightSculpting ™, napomohly k tomu, že se etablovala jako účinná nechirurgická alternativa k laserové lypolýze (také známé jako laserová liposukce).

Rady pro pacienta

Pacient se musí předem objednat na čísle: 588 008 282 ke konzultaci s lékařem, který bude ošetření provádět. Na konzultaci se klient od ošetřujícího lékaře dozví veškeré potřebné informace. Tato konzultace je hrazená pacientem částkou 500,- Kč.

Pacient musí mít před samotným výkonem odstraněny veškeré tělové krémy, masti, make-up či jiné látky v místech, kde bude prováděn výkon (odlíčení či odstranění látek je samozřejmě možné i u nás na klinice). Na vyžádání nebo v případě ošetření větších ploch bude použita znecitlivující mast EMLA.

Po ošetření může být pleť mírně zarudlá v místech aplikace laseru FOTONA (případné zarudnutí pleti se do několika dnů ztratí). Pacient není nijak omezen v běžných aktivitách a může se ihned po ošetření vrátit do práce.
Po ošetření je nutné se zcela vyhnout saunování a nenavštěvovat solárium. Další doporučení a informace budou předány lékařem následně po ošetření.

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 588 00 82 82,  776 008 004 nebo přes poptávkový formulář zde.

BTL Leaflet Dynamis TightSculpting 1  BTL Leaflet Dynamis TightSculpting 2


TOP