4D laserové omlazení a lifting

GIA clinic využívá laser Fotona – jedná se o zcela jedinečnou nadčasovou neinvazivní metodu a zároveň hit estetické medicíny, při níž ošetření pleti probíhá jak z vnější, tak i z vnitřní části a to za pomoci nejmodernější laserové technologie a s velmi výrazným liftingovým efektem.
Cena: 20000 Kč
Popis

Jde tak o skvělou volbou pro klienty, kteří nechtějí využít niťový lifting, výplně či se zdráhají skalpelu. Laser Fotona proniká kůží tak, jak to doposavad neinvazní technologie nedokáží a stimuluje tak tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách pokožky, bez poškození kůže. Na povrchu pak pokožku projasňuje, vyhlazuje a sjednocuje tón pleti. Výsledkem je zdravá a pevná pleť.

Pomocí dvou špičkových laserů Fotona, které jsou přesně nastaveny na hodnoty dle konkrétního typu pokožky, probíhají čtyři, po sobě jdoucí, lékařské procesy. 4D laserový lifting je schopen konkurovat efektu výplní a do určité míry i niťovému liftingu, a proto tak dosahuje naprosto skvělých výsledků bez bolesti a nutnosti anestezie. Jedná se o bezbolestné ošetření s velmi rychlou regenerací a bezkonkurenčními výsledky.

Procedura je prováděna ve čtyřech jednoduchých krocích:

První krok – Laserový skener vysílá paprsek z vnitřní strany tváří a rtů (přes sliznici), ten navodí maximální smrštění (stažení) kolagenních vláken dohromady s intenzivní podporou tvorby kolagenu. Ihned po ošetření je patrné výrazné zpevnění tváře.
Druhý krok – Fáze neinvazivního prohřátí pokožky zaměřené na nedokonalosti pleti, pigmentace apod. Odstranění nerovností a zpevnění pleti podél čelistí a lícních kostí. Zde je podobný efekt jako u aplikace níťového liftingu.
Třetí krok – Podpora novotvorby kolagenu za pomoci neinvazního speciálního skeneru, který proniká hluboko do kůže z vnější strany. Ihned po ošetření je viditelný liftingový efekt.
Čtvrtý krok – Jedná se o studený, povrchový laserový peeling, který krásně vyhladí a projasní povrch pleti a sjednocuje barevný tón pleti, uzavře rozšířené póry, zmírní jemné vrásky. Výsledkem je pevnější, jasnější a pružnější pleť.

Rady pro pacienta
Pacient se musí předem objednat ke konzultaci s lékařem, který bude ošetření provádět. Na konzultaci se klient od ošetřujícího lékaře dozví veškeré potřebné informace. Tato konzultace je hrazená pacientem.
Pacient musí mít před samotným výkonem odstraněny veškeré tělové krémy, masti, make-up či jiné látky v místech, kde bude prováděn výkon (odlíčení či odstranění látek je samozřejmě možné i u nás na klinice). Na vyžádání nebo v případě ošetření větších ploch bude použita znecitlivující mast EMLA.
Po ošetření může být pleť mírně zarudlá v místech aplikace laseru FOTONA (případné zarudnutí pleti se do dvou dnů ztratí). Pacient není nijak omezen v běžných aktivitách a může se ihned po ošetření vrátit do práce.
Doporučené je po ošetření chránit pleť krémem s vysokým UVP. Následně je i nutné zcela vypustit saunu a návštěvu solária. Další doporučení a informace budou předány lékařem následně po ošetření.

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 776 008 004 nebo přes poptávkový formulář zde.


TOP