Aplikace plazmy

Zákrok patří k nejšetrnějším metodám omlazení pokožky. Do kůže se aplikuje speciálně upravená autologní plazma, která svým působením zvýší pevnost a pružnost pokožky. Jelikož se jedná o vaši vlastní plazmu, tělu nečiní žádné potíže ji přijmout. Nejčastěji se provádí ošetření obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou.
Cena: 5500 Kč
Popis

Vaše krevní plazma obsahuje vše, co kůže potřebuje pro oživení a regeneraci buněk. Díky metodě vyvinuté švýcarskou společností RegenLab, jež je v současnosti světovou jedničkou na poli autologní regenerační medicíny, může vaše plazma navrátit kůži nejen mladistvý vzhled, ale i odpovídající kvalitu. Úspěchy společnosti dokládá samotná plazma, která díky této metodě obsahuje až o 500 % vyšší koncentraci krevních destiček a růstových faktorů, které nastartují v místě aplikace až desetinásobné množení kmenových buněk. Ve srovnání s jinými metodami se navíc daří zachovat aktivních krevních destiček 80 % oproti běžným 30 %. 

Jak aplikace plazmy funguje
Pro úspěch ošetření je rozhodující počet nepoškozených krevních destiček v plazmě. Z těla se odebere pouze 10 ml krve, ta se odstředí a v takto získané plazmě se nacházejí ve zvýšené koncentraci krevní destičky a růstové faktory, které po aplikaci stimulují buňky k produkci elastinu a kolagenu. Kolagen se podílí na vytváření struktury kůže a právě jeho úbytek v důsledku přirozeného stárnutí člověka způsobuje její povolení. Získanou plazmu je navíc možné obohatit o kyselinu hyaluronovou, což je opět látka, která se v těle běžně vyskytuje. Tím je možné efekt zákroku ještě umocnit, protože kyselina hyaluronová skvěle váže molekuly vody a pokožku tak hydratuje.
Plazma se aplikuje jehlou. Oblast aplikace je znecitlivěna lidokainovou mastí a celá procedura včetně odběru krve trvá asi hodinu.

Využití
Využití je opravdu široké. Od vyhlazení vrásek, odstranění tmavých kruhů pod očima, vypnutí pleti, urychlení procesu hojení po různých zákrocích, léčbu strií, úprav jizev po akné, ošetření chronických ran až po revitalizaci vlasových kořínků.
Nejlepších výsledků se dosahuje, když se zákrok provede 2krát ročně.

Rady pro pacienta
Zákrok se nepodstupuje v období gravidity, při poruchách srážlivosti krve, cukrovce, výskytu maligních novotvarů kůže a pokud se v oblasti nachází permanentní implantát.
Následující den po ošetření se můžete vrátit ke všem běžným činnostem.
Po 4 dny se nenanáší make-up a ni se neprovádí masáž z důvodu možné infekce.
V místě vpichů mohou přetrvávat červené skvrnky 3 – 10 dnů.
Učinek nastupuje 15 – 30 dnů po aplikaci. V případě Cellular Metrix ihned.
Trvanlivost zákroku je 6 měsíců až 2 roky.

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 776 008 004 nebo přes poptávkový formulář zde.


TOP