blite gia novinky.jpgČím jsou implantáty B-Lite převratné? V čem jsou jejich výhody oproti ostatním?
 Vše spočívá v jejich základní konstrukci, která přichází s inovací, která se nevyskytuje u jiných značek. Základním materiálem je sice silikon, na který jsme u implantátů zvyklí, ale v něm se nachází velmi pevně propojené vzduchem plněné kulové kapsičky zvané mikrosféry. Hlavní přínos zabudovaných mikrosfér je celkové odlehčení implantátu až o 30 % oproti všem ostatním. Stačí jen potěžkat objemově stejně velký klasický implantát a implantát B-Lite a každá klientka ihned zaznamená markantní rozdíl ve váze. Z toho vyplývají hlavní přednosti implantátů B-Lite. Zvětšená prsa se vlivem gravitace nesvěšují tak rychle a samozřejmě ani páteř není zbytečně zatěžována. Klientka si může ušetřit pozdější zákrok pro pozvednutí povislých prsů, což se neobejde bez operace zvané modelace. Při modelaci vzniká několik dalších jizev, které se při prosté augmentaci (zvětšení) nevyskytují.
 
Jsou mikrosféry bezpečné, když se jedná o novou technologii?
 Přesněji řečeno, mikrosféry jsou novou technologií u prsních implantátů, nikoliv však v medicíně. S mikrosférami se pracuje již delší dobu v urologii, onkologii, ortopedii, gastroenterologii a dokonce jsou součástí i některých vesmírných technologií. Z tohoto důvodu považujeme využití mikrosfér za inovativní, přesto ale prověřenou technologii. Mikrosféry odolají tlaku až o 13 atmosférách, takže se není třeba bát potápění, létání atp.
 
Přináší implantáty B-Lite i jiné výhody?
 Již položení této otázky naznačuje, že výhody tu jsou. A to značné. Implantáty jsou i díky mikrosférám neobyčejně pevné, takže hrozba prasknutí implantátu je minimalizována. Navíc, pokud by i došlo k ruptuře implantátu, gel je natolik kohezivní (soudržný), že z implantátu uniká jen velmi pomalu v porovnání s jinými implantáty. Na dalším místě je třeba jmenovat tvarovou stálost, nemusíte se tedy bát, že se postupem času z prsu stane jen nějaká beztvará boule. Struktura implantátu nedovolí ani zvrásnění, což bývá problém implantátů nestabilních. B-Lite má i hypoalergenní vlastnosti, tak jako ty nejlepší implantáty současnosti.  V neposlední řadě je třeba zmínit ještě jednu výhodu. I ženy s prsními implantáty si chtějí být jisté, že jejich prsa jsou zdravá, a proto podstupují mamografický screening. B-Lite implantáty se při mamogrfaickém vyšetření díky mikrosférám jeví průhlednější, takže kontrola stavu prsu je jednodušší. 
 
Jak velký máme výběr co do velikosti a tvarů?
 Řada B-Lite pokrývá celou škálu velikostí jak u kulatých tak u anatomických implantátů. Navíc je možné vybírat i z několika povrchových úprav. 
Takže závěrem, když přijdete na konzultaci, nejen že získáte kvalitní informace od primářky MUDr. Jiřiny Šilhánkové, ale budete si moci spoustu implantátů od různých výrobců i osahat a nakonec, kdo ví, třeba vám padne do oka právě B-Lite.
 
Vše o augmentaci prsou zde.
 
Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 776 008 004 nebo přes poptávkový formulář zde.

TOP