Estetické výplně s kyselinou hyaluronovou

Aplikace kyseliny hyaluronové dokáže vrátit pokožce mladistvý vzhled. S úspěchem se používá pro hydrataci pleti, vyhlazení vrásek a obnovu objemu ošetřované oblasti. Konkrétní přípravky obsahující kyselinu hyaluronovou a způsob aplikace se volí dle místa užití a žádoucího efektu, kterého chceme dosáhnout. Zákrok probíhá ambulantně.
Popis

Kyselina hyaluronová (HA) se v těle běžně vyskytuje, takže tělo se přijetí této látky nebrání. Popularita HA je dána tím, že řeší hned několik problému provázející stárnutí pokožky:

1. Hydratace

Jelikož molekuly kyseliny hyaluronové dokáží navázat objem vody, který je 1000krát větší než objem samotné HA, dochází po aplikaci k důkladné hydrataci kůže. Následkem tohoto působení se zlepšuje pevnost, pružnost a tón pokožky. Zároveň působí preventivně proti tvorbě nových vrásek.

2. Vrásky

HA vyhlazuje a vyplňuje vrásky a rýhy na obličeji, krku či dekoltu.

3. Objem a tvar obličej

Aby obličej působil celistvým dojmem, je nutné volit preparáty, které jednak dodají pleti svěžest a zároveň vyplní nerovnosti. Ošetření by mělo vést ke zvýraznění původních kontur obličeje, které se působením času „rozostřily“. Nedochází zde jen k hydrataci, ale i k vypnutí pokožky, které je odrazem aktivace a růstu kolagenových vláken. Pokožka se zkvalitňuje získává na elasticitě.

Nejčastější se HA aplikuje na:

většinu obličejových vrásek, pozvednutí obočí, redukci nasolabiálních rýh, zvětšení rtů, úpravu asymetrie rtů, pozvednutí koutků úst, zvýraznění lícních kostí, tekutý lifting obličeje, modelaci brady a spodních kontur obličeje, krk, dekolt a hřbety rukou.

Způsoby aplikace

Na přesně lokalizovaná místa, například při vyhlazování jedné hluboké vrásky, se používá injekční stříkačka. Na větší plochy je výhodné použít přístroj Vital Injektor, který řídí dávkování i hloubku vpichu počítačově. HA se aplikuje pěti maličkými jehličkami zaráz, což zaručuje rovnoměrné rozložení HA v přesně stanovené hloubce.

Před zákrokem se ošetřované místo potře znecitlivující mastí. Zákrok probíhá ambulantně. Po ošetření bude kůže trochu zarudlá se stopami malých vpichů či modřinek. Finální výsledek se hodnotí až po třech týdnech, efekt nabíhá postupně a vydrží přibližně 9 měsíců.

Rady pro pacienta

Před zákrokem zcela očistěte svoji pokožku od make-upu.

Nekuřte. Kouření zhoršuje prokrvení a tím i hojení.

Neberte léky, které snižují srážlivost krve. Může dojít k většímu výskytu modřin.

Po zákroku se můžete vrátit k běžným činnostem.

Ošetřenou oblast můžete chladit, čímž zabráníte vzniku případného otoku.

Alespoň týden se vyhněte návštěvě solária, sauny a ostatních prostředí, kde jsou vysoké nebo naopak nízké teploty.

Vyhněte se zvýšené fyzické aktivitě.

Alespoň 6 hodin se ošetřeného místa nedotýkejte, aby se preparát mohl usadit.

Aplikace kyseliny hyaluronové se nedoporučuje u pacientů s akutním zánětlivým onemocněním kůže (herpes, akné), s poruchami srážlivosti krve, s vážnějším autoimunitním onemocněním, užívajících léky na ředění krve, u těhotných a kojících a u lidí se sklonem k tvorbě hypertrofických a keloidních jizev.

hyaluron

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 588 00 82 82, 776 008 004 nebo přes poptávkový formulář zde.


TOP