Jsem krátce po abdominoplastice, při konzultaci vše dopodrobna vysvětleno. Skvělá pooperační péče, krásné prostředí. Paní doktorka Šilhánková je člověk s velkým srdcem, milá, laskavá, lidská, naprostý profesionál. Děkuji paní doktorce a celému týmu za veškerou péči a lidský přístup. Všem vřele doporučuji.

Zdraví vás motorkář

Dobrý den, podstoupila jsem zákrok minulý rok. I když to bylo hodně bolestivé, tak jsem na to za 4 dny rychle zapomněla a teď se neskonale raduji z nádherných prsou. Tímto děkuji paní doktorce a celému týmu za velmi profesionální přístup, za pomoc a hlavně za zákrok, který se více jak na 1000% vydařil.
Děkuji vám,
Spokojená klientka

V roce 2018 jsem se konečně rozhodla pro zvětšení prsou. O Implantátech, operacích atd, toho bylo napsáno již hodně. Já na to půjdu trošku jinak, protože si myslím, ze Gia clinik si to zaslouží. Oslovila jsem cca 4 kliniky, nicméně po první konzultaci s paní doktorkou Šilhánkovou jsem věděla, ze již nikdy nikam jinam nepůjdu. Paní doktorka je Andělem v bílém plášti. Komunikace byla úžasná, rychlá, vyčerpávající ze strany informací a úsměv paní doktorky byl bonusem. Paní doktorka má i skvělou intuici pro výběr sestřiček a ostatních doktorů. Proto děvčata - ženy věřte, že na Gia clinik o Vás bude postaráno po všech směrech tím nejlepším možným způsobem. Po ročním kontrolním foceni, mi asistentka Hanička řekla, že mám pupeční kýlu ( praktická lékařka mě viděla za tu dobu dvakrát a nic ) a paní doktorka se postarala o konzultaci s následnou operaci s paní doktorkou Sommerovou. Ta si ovšem zaslouží jinou skvělou recenzi. Chtěla jsem tím ukázat úžasný lidský přístup, který se dnes již moc nepraktikuje a věřte mi, že pokud budu opět uvažovat o zákroku, jinam se nechystám. Ps : kozeny jsou úžasné a já je měla hned za vlastní. Měla jsem jít mnohem dřív :-)

Petra

Jsem moc ráda, že jsem si pani doktorku Šilhánkovou našla, je neuvěřitelně profesionální a empatická. Nejsem moc velkým zastáncem razantních změn, kdy už obličej působí nepřirozeně. Vrásky k životu patří,ale proč si nedopřát trochu zkrášlení? Paní doktorka vždy skvěle poradí. Jelikož mám velmi úzký spodní ret, rozhodla jsem na doporučení paní doktorky pro výplň a jsem za to velmi ráda. S výsledkem jsem maximálně spokojená. A co mě nejvíc překvapilo, že mi paní doktorka jako dárek od ní poupravila hlubokou vrásku na čele. Super sestřičky a super paní doktorka. DĚKUJI ....

Ivča

rty11.jpgrty22.jpg

Zákroky jsem měla již 2, spokojenost, příjemný personál a ochotná paní doktorka, které nejde jen o peníze ale o vaši spokojenost! Po první liposukci jsem se zařekla, že uz nikdy a nyní přemýšlím o 3. zakroku :) Možná to na fotkách není vidět, ale já to na sobě cítím hlavně na oblečení.

Hanka

lipozadí11.jpglipozadí22.jpg

Konzultace a příprava na zákrok byla paní doktorkou do detailu vysvětlena. Výborná péče a odborný, přitom velmi přátelský přístup. Po samotném zákroku mírné bolesti, které brzy ustoupily. Nyní naprostá spokojenost.

I.M.

Naše dcera podstoupila operaci uší (otoplastiku). Od mala jsme řešili problém uší,ale z operace měla strach. Na doporučení jsme se rozhodli operaci podstoupit na této klinice. Operace proběhla nad očekávání výborně.Paní doktorka byla strašně milá a hodná a provedla precizní práci. Celkový přístup celého personálu byl úžasný,nikdy jsme se s tím nesetkali. Proto by jsme vždy volili tuto kliniku a všem ji doporučili.

P.K.

otoplastika1.jpgotoplastika2.jpgotoplastika3.jpgotoplastika4.jpg

S provedeným výkonem a hlavně výsledkem jsem maximálně spokojená. Za rozumnou cenu byl proveden kvalitně zákrok, který mi zvýšil sebevědomí. MUDr. Šilhánková (se sestrou Ivetkou) mě, před samotným zákrokem i během něj udržovaly v ,,přátelské náladě", takže veškeré obavy byly ,,pryč". Otoky, hematomy minimální, bolest žádná. Na konzultaci jsem čekala asi měsíc a samotný zákrok byl provedený na základě mého požadavku cca za 1,5 měsíce. Velká pochvala patří i celému personálu GIA clinic, kteří jsou neustále usměvaví a dobře naladěni. Moje hodnocení? 1*

Petra
 

TOP