Odstranění chrápání a zkvalitnění spánku

NightLase® je neinvazivní laserová léčba pro pacienty, která zvyšuje kvalitu jejich spánku. Terapie NightLase redukuje účinky spánkové apnoe a snižuje hlasitost chrápání díky laserovému ošetření, které vede ke kontrakci kolagenu v tkáni ústní sliznice.
Cena: 4000 Kč
Popis

Špatné spaní způsobené hlasitým chrápaním či výskytem apnoických pauz, což je stav, kdy dochází po určitou dobu k nekontrolovanému zadržení dechu, je nepříjemné nejen pro pacienta samotného, ale i pro jeho okolí. Pokud nedojde k nápravě, partneři těchto hlasitých spáčů nezřídka opouští společné ložnice.

Jak to funguje
Er: YAG laser optimalizuje délku laserových impulzů, což umožňuje bezpečné pronikání tepla do tkáně ústní sliznice. Paprsek je dostatečně jemný na to, aby mohl být použit na ústní sliznice, ale zároveň dostatečně silný, aby dosahoval klinicky účinného zahřátí.
Celý průběh ošetření se skládá ze tří sezení v průběhu šesti týdnů. Konečné výsledky ošetření, jak bylo doloženo, mohou vydržet až rok a následně je možné terapii opakovat.
Pacienti ošetření považují za celkem příjemné s uspokojivým výsledkem. Metoda NightLase nevyžaduje nošení žádného přístroje na noc ani dodatečnou léčbu medikamenty. Jedná se o jemnou proceduru, která vede k snadnému znovunabytí dobrého nočního odpočinku.

Rady pro pacienta
Pacient se musí předem objednat ke konzultaci s lékařem, který bude ošetření provádět. Na konzultaci se klient od ošetřujícího lékaře dozví veškeré potřebné informace. Tato konzultace je hrazená pacientem částkou 500,- Kč.
K zákroku je nutné vyšetření ORL a také spánková monitorace, která s jistotou prokáže, že pacient netrpí spánkovým apnoickým syndromem (při němž dochází k přerušení dýchání během spánku důsledkem kolapsu měkké tkáně v dutině ústní).
Pacient může bezprostředně po ošetření cítit škrábání v krku, které pocitově připomíná angínu a tedy mírnou bolest při polykání. Tyto příznaky však po několika dnech úplně odezní. Klient může hned pít a jist a odchází po zákroku okamžitě domů.
Pacient není nijak omezen v běžných aktivitách a může se ihned po ošetření vrátit do práce.
Další doporučení a informace budou předány lékařem následně po ošetření.

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 776 008 004 nebo přes poptávkový formulář zde.

 


TOP