Niťový lifting

Miniinvazivní zákrok, který řeší lehčí projevy stárnutí pokožky, kdy kůže začíná být svěšená, mizí zřetelné kontury obličeje a na scénu přichází první hluboké vrásky. Tato nová technika sice nenahrazuje plně klasický facelift, ale je obzvláště vhodná pro osoby, které byly donedávna odkázány jen na různé výplně. Zákrok je často volba pro mladší lidi, kterým se obecně klasický facelift nedoporučuje, jelikož by se jednalo o příliš radikální řešení vzhledem ke stavu jejich pokožky. Ošetření probíhá ambulantně v lokální anestézii.
Cena: 10000 Kč
Popis

Niťový lifting Silhouette Soft nabízí dlouhodobější řešení pro toho, kdo ještě nepotřebuje klasický lifting, ale přesto chce něco pro svůj uvadající obličej udělat. Převratná metoda niťový lifting Silhouette soft vám pomůže znovu získat zřetelné kontury obličeje.
Zákrok nachází uplatnění především v následujících oblastech: povislá obočí, líce, marionetní vrásky, nosoretní vrásky, spodní čelisti a krk.

Jak Silhouette Soft funguje
Při zákroku se do kůže jehlou zavádějí speciální nitě, na kterých jsou navlečeny protisměrné konusy, jež slouží k lepšímu ukotvení vlákna v kůži. Vše je vyrobeno ze vstřebatelného materiálu. Vlákna z polymléčné kyseliny vypínající pokožku se plně vstřebají za 12 – 18 měsíců. Kotvící kužely se vstřebají ještě rychleji v průběhu 6 – 12 měsíců. Vstřebávání probíhá v závislosti na životním stylu a genetice. Efekt zákroku ale přetrvává dále, protože do této doby již jsou vlákna plně nahrazena nově vytvořenou sítí kolagenu, která přebírá jejich funkci. Mimo okamžitě viditelné vytažení kůže, je velkým přínosem metody schopnost vláken iniciovat novotvorbu kolagenu, který s věkem v kůži ubývá. Vytvořený kolagen se projeví vypnutím a vyrovnáním kůže při zvýšení její elasticity. Takto tedy dochází k vyhlazení i relativně hlubokých vrásek. Další výrazný efekt, který metoda navodí, je zlepšení krevního oběhu, čímž dochází k projasnění pleti.
Po ošetření se mohou vytvořit modřinky a otok. V některých oblastech může být zaznamenána i zvýšená citlivost. Všechny potíže ale zpravidla vymizí do několika dní.
Zákrok probíhá ambulantně v lokální anestézii. Metoda je vhodná pro muže i ženy. Žádoucí efekt vydrží až 5 let.

Rady pro pacienta
Po zákroku alespoň 14 dní omezte výraznou mimiku, žvýkání velkých tuhých soust a fyzickou námahu.
Neprovádějte liftingové masáže a nepodstupujte kosmetická ošetření.
Nanášení běžných kosmetických krémů a umývání obličeje probíhá zdola nahoru.

Další doporučení po zákroku:
- pokut třeba, přikládat studené obklady
- proti bolesti je možné užít přípravky s paracetamolem
- spát s hlavou ve zvýšené poloze
- vyhýbat se přímému slunečnímu záření i soláriu
- nenavštěvovat saunu
- nepodstupovat dentální zákroky

Zákrok se neprovádí u klientů s infekčním onemocněním, psychickými poruchami, u těhotných a dále u pacientů mající akutní nádorové onemocnění čí trpících krevním onemocněním.

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 588 00 82 82, 776 008 004 nebo přes poptávkový formulář zde.


TOP