Niťový lifting Aptos

Aplikace nití Aptos je vhodná pro muže i ženy, kteří chtějí zvolit miniinvazivní zákrok pro vylepšení a zpevnění povislé kůže. Nitě Aptos jsou nejen vhodné pro lifting obličeje, ale i dalších částí těla. Účinek je patrný ihned po aplikaci.
Cena: 20000 Kč
Popis
Stárnutí pokožky se začíná projevovat kolem 35. roku života ztrátou hydratace, zmenšením objemu a úbytkem kolagenu, který je zodpovědný za její strukturu. Následkem výše zmíněných změn dojde ke zhoršení kvality pokožky a jejímu povisnutí. I když je na celkový facelift ještě brzy, protože povisy kůže se zpočátku hodnotí jen jako mírné až střední, můžeme svůj vzhled vylepšit zavedením nití Aptos, které dokáží nutnost celkového faceliftu značně oddálit, jelikož se dají aplikovat i opakovaně.
Tvůrcem nití Aptos je Dr. Marlen Sulamanidze, jenž přišel s ideou povytažení povislých tkání za pomocí speciálních nití, které se v podkoží fixují háčky. Do dnešního dne byla vyvinuta již celá řada typů těchto nití, které umožňují dosáhnout výborného výsledku i v případech, kde to donedávna nebylo možné. Dle typu zákroku se pak volí nitě buď vstřebatelné nebo nevstřebatelné.      
 
Jak to funguje
 Po znecitlivění místním anestetikem se do podkoží zavádějí nitě APTOS pomocí tenké kanyly. Dle místa použití a účelu se nitě zavádějí do různých hloubek dle předem daných schémat. Počet použitých nití se může lišit u jednotlivých pacientů dle stavu a vlastností jejich kůže, přesto v porovnání s dřívějšími niťovými metodami je nití použito méně. Zavedené nitě následně stimulují tvorbu kolagenu čímž kůže získává lepší strukturu a pevnost, která zůstává i po vstřebání nití, ke kterému dochází do deseti měsíců od jejich aplikace. 
 
Využití
 Samozřejmě nejčastěji se nitě APTOS používají pro tvarování obličejových rysů, tj. vyrýsování kontur, povislých koutků rtů, obočí, tváří a krku. Dalšími vhodnými místy pro aplikaci jsou povislá poprsí, paže, stehna a zadeček.
 
Výhody
  • Využívá se jen malých vpichů
  • Doba zákroku do 50 minut 
  • Lokální anestézie
  • Stimulace tvorby kolagenu
  • Okamžitý výsledek
  • Možnost opakování
  • Možná kombinace s výplněmi obsahujícími kyselinu hyaluronovou 
  • Dlouhodobý účinek
 
Rady pro pacienta
Pacient se musí předem objednat ke konzultaci s lékařem, který bude ošetření provádět. Na konzultaci se klient od ošetřujícího lékaře dozví veškeré potřebné informace. Tato konzultace je hrazená pacientem částkou 500,- Kč.
Pacient musí mít před samotným výkonem odstraněny veškeré tělové krémy, masti, make-up či jiné látky v místech, kde bude prováděn výkon (odlíčení či odstranění látek je samozřejmě možné i u nás na klinice). 
Po aplikaci mohou být viditelné drobné modřinky a otok. Doporučuje se po dobu jednoho týdne nosit kompresní masku a ošetřenou oblast nenamáhat 14 dní.  Po 3 týdny se vyhýbejte pobytu na slunci, sauně, masážím, aktivnímu cvičení a plavání. 
Pacient není nijak omezen v běžných aktivitách a může se ihned po ošetření vrátit do práce.
Další doporučení a informace budou předány lékařem následně po ošetření.

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 776 008 004 nebo přes poptávkový formulář zde.


TOP