pouk9webVěnujte dárkový poukaz tomu, komu chcete říci, že vám na něm záleží.

Dárkovým poukazem v hodnotě, pro kterou se sami rozhodnete, pomůžete splnit přání, které zlepší kvalitu života. Všechny zákroky jsou prováděny špičkovými lékaři s mnohaletou praxí.

silhakova1.11Jak na dokonalé křivky?

Mít dokonalé křivky rychle a bezbolestně je snem každé ženy!

Dnešní hektický způsob života, bohužel, vede k nadváze a nedostatku času ke shazování přebytečných kil.

RF lip face 3Ke kráse bez skalpelu a injekčních stříkaček!
Bezbolestná radiofrekvenční liposukce
Metoda, při které se pro tělo přirozenou cestou odbourává přebytečný tuk z tukové tkáně a dochází k žádoucímu vytvarování a formování těla.

 

gyn web akceKdyž mužům narostou prsa
Příběh pana Martina, který své potíže úspěšně vyřešil ve spolupráci s GIA clinic. K rozhovoru svolil velmi ochotně, aby, jak říká, pomohl i ostatním mužům s touto diagnózou přestat se bát vyhledat lékaře a s důvěrou podstoupit operaci, která je nezbytná pro úspěšné vyřešení tohoto problému

blog prenos tukuKrásnější tvary těla za použití vlastního tuku.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU - MUDr. Jiřina Šilhánková radí, jak na dokonalé křivky.

Zaujal Vás náš předchozí článek, ve kterém s námi MUDr. Jiřina Šilhánková, primářka plastické chirurgie na klinice GIA CLINIC, sdílela svůj názor o vodní liposukci přístrojem body-jet®?

hyal3Rozjasněte svoji pleť před Vánocemi a plesovou sezónou! 

Domluvte si ošetření své pleti již nyní, jelikož žádoucí účinky nabíhají jak u kyseliny hyaluronové tak u plazmaterapie postupně. Teď je tedy ten nejlepší čas, kdy aplikaci podstoupit.Pomůžete tak i své pleti lépe vzdorovat nepřízni zimního počasí.


TOP