Pět dermálních výplní značky Juvéderm nyní v akci, ušetříte 15 % z ceny. Jednotlivé výplně slouží ke specifickým účelům pro zvýraznění či zlepšení vždy konkrétních rysů Vaší tváře. Výplně s dlouhodobým efektem, jejichž výsledky jsou vidět okamžitě nebo s odstupem několika dnů po zákroku.

Proč hybridní? Protože výplň obsahuje dvě složky, z nichž každá zlepšuje pokožku jiným způsobem. Základní nosnou složkou, která je v aplikovaném gelu zastoupena je všeobecně známá kyselina hyaluronová a druhou složku tvoří účinný hydroxyapatit vápníku. Jak obě složky působí?

Operace pupeční kýly

pupek.jpg

Nezanedbávejte pupeční kýlu, protože se nejedná o estetický problém, ale zdravotní. Neoperovaná pupeční kýla může způsobit vážné zdravotní potíže. Pokud jste tedy zjistili, že se Vám pupík vyklenul, neváhejte a navštivte svého lékaře. Zákrok je částečně hrazen pojišťovnou.

 

 

Přístrojová lymfodrenáž Lymphastim

btl lymfodren1.jpg

Při otocích horních i dolních končetin. Pro rozpohybování lymfatického systému a lepší prokrvení kůže. Doplňující ošetření pro pooperační stavy. Lymfodrenáže přináší i další pozitivní léčivé a estetické účinky.

 

 

Akce - ACTIVE leggings – 10% sleva

lipoelastic leggings Kompresní legíny od společnosti Lipoelastic podporují krevní oběh, činnost lymfatického systému a usnadňují odvod škodlivých látek z těla.
GIA clinic tento výrobek plně doporučuje.

 

 

 

pouk9webVěnujte dárkový poukaz tomu, komu chcete říci, že vám na něm záleží.

Dárkovým poukazem v hodnotě, pro kterou se sami rozhodnete, pomůžete splnit přání, které zlepší kvalitu života. Všechny zákroky jsou prováděny špičkovými lékaři s mnohaletou praxí.


TOP