pouk9webVěnujte dárkový poukaz tomu, komu chcete říci, že vám na něm záleží.

Dárkovým poukazem v hodnotě, pro kterou se sami rozhodnete, pomůžete splnit přání, které zlepší kvalitu života. Všechny zákroky jsou prováděny špičkovými lékaři s mnohaletou praxí.

permalip uvodVýplně rtů kyselinou hyaluronovou se stávají ve stále větší míře populárnější mezi klientkami estetické medicíny. Tomuto zájmu odpovídá i snaha výrobců výplní rtů přicházet s vylepšenými recepturami svých výrobků."

 

silhakova1.11Jak na dokonalé křivky?

Mít dokonalé křivky rychle a bezbolestně je snem každé ženy!

Dnešní hektický způsob života, bohužel, vede k nadváze a nedostatku času ke shazování přebytečných kil.

APTOSPaní Petra se s námi dnes podělila o to, jaké to je podstoupit miniinvazivní niťový facelift APTOS, co očekávala a jak se jí "nová"  tvář líbí.

RF lip face 3Ke kráse bez skalpelu a injekčních stříkaček!
Bezbolestná radiofrekvenční liposukce Metoda, při které se pro tělo přirozenou cestou odbourává přebytečný tuk z tukové tkáně a dochází k žádoucímu vytvarování a formování těla.

gyn web akceKdyž mužům narostou prsa
Příběh pana Martina, který své potíže úspěšně vyřešil ve spolupráci s GIA clinic. K rozhovoru svolil velmi ochotně, aby, jak říká, pomohl i ostatním mužům s touto diagnózou přestat se bát vyhledat lékaře a s důvěrou podstoupit operaci, která je nezbytná pro úspěšné vyřešení tohoto problému


TOP