Ošetřujeme ty partie těla, u kterých nám esteticky vadí přílišné množství tuku v podkoží. Vhodné je pro ošetření bříška, stehen, povislé kůže na pažích a také při celulitidě.

Neinvazivní radiofrekvenční lipolýza

Terapeutická sonda působí na tukové buňky až do hloubky 2 cm. Tukové buňky nepoškozuje, pouze zmenšuje jejich objem tím, že rozkládá molekuly tuku do kapalného stavu. Tyto zkapalněné tuky jsou potom svedeny do lymfatického systému. Velmi důležité je zdůraznit, že tato metoda tvarování postavy nepřináší ošetřované osobě žádná rizika, pouze nastartuje metabolickou, tělu vlastní a přirozenou úpravu objemu tkáně.

 

RF lip face 3www.jpg

Radiofrekvenční facelifting

Terapeutická sonda působí na vlákna kolagenu a elastinu až do hloubky 0,5 cm. Při ošetření se obnovuje původní uspořádání vláken kolagenu i elastinu a aktivuje se novotvorba jejich vláken. Tím dochází k vypnutí a efektu omlazení pokožky. Metoda se využívá zejména v oblasti obličeje, ale může být použita i jinde na těle.

Sonda na ošetření obličeje je navržena tak, aby cíleně ošetřovala vazivovou tkáň. Působí do hloubky půl centimetru, kde dochází ke zkrácení a zpevnění vláken kolagenu a elastinu a k jejich vypnutí. Zároveň však také aktivuje jejich novotvorbu. Zmnožením celkového množství kolagenu a elastinu v podkožní vrstvě tak dojde zcela přirozenou cestou k vypnutí a zpevnění pleti.

Bipolární sondy

Na každé terapeutické sondě jsou umístěny dvě aktivní elektrody umístěné vedle sebe. Radiofrekvenční proud protéká přes ošetřované místo na těle od jedné elektrody k druhé a neprochází neřízeně celým tělem. Není potřeba umístění neutrální elektrody na protilehlou část Vašeho těla, k efektivnímu výkonu stačí pouze jedna terapeutická sonda. Působení na tkáň je tedy velmi cílené, bezpečné a kontrolovatelné, navíc ošetření může být prováděno na stejném místě opakovaně.

Radiofrekvenční přístroj ShapeUp!

Přístroj působí na elektricky nabité částice, a to zejména na molekuly vody. Radiofrekvenční vlnění způsobí změnu elektrického pole, což vyvolává pohyb elektricky nabitých částic. To se projeví žádoucím a přiměřeným ohřevem tkáně. Nejúčinnější radiové vlnění pro terapeutické využití má frekvenci okolo 4 MHz. U nižších frekvencí nedocílíme požadovaného efektu a naopak u vyšších frekvencí hrozí poškození tkáně.

Cena od 3.000,- Kč dle rozsahu zákroku.

Kontaktujte nás na tel.: +420 776 008 004 nebo přes poptávkový formulář zde.


TOP