Permanentní make - up

Permanentní make-up rtů, očních linek a obočí umožní ženě vypadat vždy upraveně, ať už se zabývá jakoukoliv činností. Technika zákroku prodělala velký vývoj, a tak díky používání nejmodernějších nástrojů ve spojení s nejkvalitnějšími pigmenty, dosahujeme skvělých výsledků, které působí zcela přirozeně. Téměř nezastupitelnou roli permanentní make-up nabývá při zahlazování stop způsobených různými zdravotními problémy. Jedná se o různé jizvy, popáleniny, alopecii, vitiligo nebo vytvoření prsních dvorců po proběhlé rekonstrukci prsu.
×
Typ zákroku
Popis

Permanentní make-up ocení především všechny vytížené ženy, které chtějí a většinou i musí vypadat za všech okolností upraveně. Bez něj je nutné trávit před zrcadlem spoustu času, abyste dosáhly a udržely dokonalost líčení po celý den. Dnešní moderní permanentní make-up s 3D efektem dosahuje dříve zcela nedosažitelné přirozenosti.

Aplikace permanentního make-upu
Pro aplikaci používáme nejmodernější technologie dodávané německou společností Purebeau, která v současnosti patří k lídrům v oblasti permanentního make-upu. Jejich systémy splňují ta nejnáročnější kritéria, jež jsou na přístroje a barvy kladeny.
Velká šíře speciálních nástavců a čepelek pak umožňují lékaři dosahovat vskutku umělecké úrovně.
Aplikace probíhá ambulantně v lokální anestézii, obvykle ve dvou sezeních. Druhé sezení se většinou zaměřuje jen na finální korekci a celkové doladění.
Po provedené pigmentaci je barva velmi tmavá, po zahojení bude o polovinu světlejší.
Permanent se úmyslně aplikuje do menší hloubky než běžné tetování, což má za následek, že po několika letech se barvy začnou vytrácet.
Není tedy na místě obava, že budete nuceni mít po celý život jen jedno nalíčení.
Celková charakteristika obličeje se procesem stárnutí mění.
Pokožka postupně ztrácí svou pružnost, pevnost, objem a působením gravitace se svěšuje.
Vyblednutí barev tedy umožňuje na uvedené změny adekvátně reagovat, když se při obnově pigmentu nežádoucí změny zamaskují.
Průměrný permanentní make-up vydrží 2 – 5 let. Zde velmi záleží na typu pokožky. Například u mastné pleti efekt vydrží kratší dobu. Svou roli dále sehrává i věk či sklon k pocení.
Permanentní make-up nenahrazuje plné večerní líčení. Je tudíž zcela běžné líčit se i s permanentem. Líčení však probíhá mnohem rychleji a nabývá větší hloubky.
Nejčastěji se permanent využívá pro obočí, oční linky, rty a prsní dvorce.

Obočí
Metoda čárkování nebo též vláskování s 3D efektem zajišťuje, že každý vytvořený chloupek působí po všech stránkách realisticky. Patřičným seskupováním těchto nově vytvořených chloupků dosahujeme krásného a plného tvaru obočí. Uvedené možnosti metody pak nachází své nezastupitelné místo při řešení vytrácejícího se obočí, jež může být způsobeno například chemoterapií nebo geneticky.

Oční linky
Barva se aplikuje mezi řasami podle předem zvoleného tvaru linky, který se může předkreslit. Výsledný efekt přináší dojem hustých řas.

Prsní dvorce
Svým prsům můžete dodat mladistvý vzhled vylepšením pigmentace prsních dvorců a bradavky. Mimo tohoto estetického důvodu se k proceduře přistupuje po operacích prsou či jejich kompletní rekonstrukci. V závislosti na hloubce zavádění pigmentu, se jedná o změnu dočasnou či trvalou. Pro trvalou změnu se pigment ukládá až do hloubky několika milimetrů. Při volbě pigmentu se přihlíží k celkovému tónu okolní pokožky.

Rady pro pacienta
Alespoň 24 hodin před zákrokem nepijte alkohol a v den zákroku ani kávu.
Neužívejte léky na ředění krve.
Před zákrokem odstraňte řádně všechna líčidla. Řasy a obočí neličte alespoň 3 dny předem.
Nechoďte do solária a ani se neopalujte na slunci.
Přijďte dobře najedeni, dodržujte pitný režim.
Po aplikaci se pokožka zchladí a uklidní krémem, který zvolí lékař.
Malý otok a stroupky, jež se objeví, jsou běžné. Stroupky se v žádném případě nestrhávají, otok brzy zmizí.
Pigmentované partie chraňte 2 týdny před vodou, potem a prachem.
Pro obočí a rty používejte speciální mast.
Na oční linky je možné přikládat chladivý obklad.
3 týdny se vyhýbejte přímému slunci, soláriu, sauně, plaveckým bazénům.

Kontraindikacemi zákroku jsou nachlazení, alergie, snížená imunita, těhotenství, kojení, diabetes, opar, máte těsně před nebo po aplikaci botulotoxinu, osoby psychicky labilní, nemoci krve, zánět spojivek, infekční onemocnění, sklon ke keloidním jizvám.

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 776 008 004 nebo přes poptávkový formulář zde.


TOP