Trvalá redukce ochlupení (depilace)

K odstranění chloupků – epilaci používá naše GIA clinic vysokovýkonný lékařský laser Fotona, který proniká nejhlouběji ze všech dosavadních laserů používaných v kosmetice, čímž zajišťuje odstranění chloupků téměř bezbolestně a to i u tmavších fototypů, případně opálené pokožky. Laser Fotona má prokazatelně lepší výsledky, než doposud využívané standardní epilační lasery. Tato epilace efektivně trvale snižuje nežádoucí ochlupení ze všech částí těla včetně obličeje, zad, hrudi, nohou, oblasti třísel a podpaží dle přání pacienta.
Pro kvalitní výsledek je optimální počet 5 x ošetření, výsledná cena je o 20 % nižší.
×
Typ zákroku
Popis

Laser Fotona je revoluční technologie s kontrolou pulsů a trojrozměrného léčebného aplikačního vzorce, který zajišťuje bezpečné a efektivní odstranění ochlupení. Úspěch laserového odstraňování ochlupení závisí samozřejmě do značné míry na typu kůže a typu chlupů daného pacienta. Přesně cílený laser vysílá parsek světla, který a projde svrchními vrstvami kůže až k cibulce chloupku, kterou zničí. Zničením cibulky (kořínku chloupku) tak dochází k nenávratnému poškození chloupku.
Aplikace laseru Fotona je na rozdíl od jiných laserů, které fungují na jiných vlnových délkách, dostatečně bezpečná a tudíž může být použita na všechny typy pleti. Inovativní systém společnosti Fotona se efektivně zaměřuje jen na léčené oblasti a to na povrchu, přičemž okolní tkáně zůstávají nedotčeny.
V kombinaci se speciálním vysoce výkonným skenerem (výkonnými laserovými impulzy) Fotona se mohou snadno a efektivně ošetřit i velké plochy, jako jsou nohy, záda a hruď a to rychle a efektivně, což z laserové aplikace činí jedno z nejvíce finančně efektivních řešení pro dlouhodobou redukci či odstranění ochlupení.
V závislosti na velikosti ošetřované oblasti je třeba tří až pěti aplikací v intervalu šesti až osmi týdnů k dosažení výrazného estetického a klinického výsledku.

Rady pro pacienta
Klient se musí předem objednat ke konzultaci s lékařem, který bude ošetření provádět. Na konzultaci se klient od ošetřujícího lékaře dozví veškeré potřebné informace. Tato konzultace je hrazená pacientem.
V době depilace musí být chloupky vyrostlé alespoň půl milimetru nad povrch kůže, aby bylo ošetření vůbec možné.
3 – 4 týdny před ošetřením doporučujeme neodstraňovat ochlupení voskem nebo pinzetou, ale pouze břitem.
Pacient musí mít před samotným výkonem odstraněny veškeré tělové krémy, masti, make-up či jiné látky v místech, kde bude prováděn výkon (odlíčení či odstranění látek je samozřejmě možné i u nás na klinice).
Na vyžádání nebo v případě ošetření větších ploch bude použita znecitlivující mast EMLA.
Po ošetření může být pleť mírně zarudlá v místech ošetření laserem FOTONA (případné zarudnutí pleti se do pár dnů ztratí). Pacient není nijak omezen v běžných aktivitách a může se ihned po ošetření vrátit do práce.
Další doporučení a informace budou předány lékařem následně po ošetření.

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 776 008 004 nebo přes poptávkový formulář zde.


TOP